Berna Öztürk 11 Ocak’ta Bursa Hayal Kahvesi Görükle’de
Berna Öztürk 11 Ocak’ta Bursa Hayal Kahvesi Görükle’de

Gece hayatının sevilen Dj’ yi Berna Öztürk Hayal Kahvesi Görükle’ de eğlencenin zirveye çıkacağı gecede sizleri coşturmak için bekliyor.

28 Nisan 1983 Istanbul doğumlu olan Berna Öztürk liseyi Özel Işık lisesinde bitirdikten sonra Istanbul Üniversitesi Sosyoloji bölümünden mezun olmuştur. Televizyon, sinema ve tiyatro çalışmalarını beraber yürütürken kendini ifade edeceği yolu müzik olarak belirlemiş ve 1999 yılında başladığı DJ’lik hayatına 2001‘den itibaren profesyonel olarak devam etmiştir. 2001 yılından bu yana İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin bir çok şehrinde ve yurt dışında birçok organizasyonda performans gösteren Berna Öztürk izleyenlerin ve dinleyenlerin büyük beğenisini topladı. Son olarak 2008 yazında çıkarmış olduğu ve Türkiye‘nin ilk bayan dj albümü olma özelliğini taşıyan “Dancing In The Sun” isimli albümüyle büyük bir çıkış yakalayan Berna Öztürk, şu anda da kendi şarkılarını hazırlayarak ikinci albümünün çalışmalarına devam etmektedir.

Yer: Bursa Hayal Kahvesi Görükle (Uludağ Üniversitesi / Holiday Inn Hoteli Altı)
Tarih: 11  Ocak 2014, Cumartesi
Saat: 22.00
Bilet Fiyatı: Ön Satış  20 TL – Kapıda 25  TL

Konser Detayları:

– Performanslar sonrası Görükle yerleşkesine servis vardır.
-Tüm konserlerde biletlerin yarısı kapıya ayrılmaktadır. Ön satıştan bilet almayan katılımcılar kapıdan temin edebilirler.
– Ön satış biletlerini Biletinial.com,  Görükle The Doors Cafe , Ziyade Inn (Holiday Inn), Hayal Kahvesi Bursa ve Hayal Kahvesi Görükle’den temin edebilirsiniz.


Bu yazı 1217 kez okundu
11 Ocak 2014 Cts 03:12 tarihinde eklendi
Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Henüz yorum yapılmamış

Yoruma Kapalı.

Anket

Nilüfer Müzik Festivali 2017 etkinliğine gitmeyi düşünüyor musunuz?

View Results

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Kullanıcı Paneli
Bursada Sanat | Copyright © 2012 - Tüm Hakları saklıdır. Bursa'da Sanat

yukarıya Çık