Caz Tatili 29 Ocak – 21 Şubat tarihleri arasında Bursa Nilüfer’de
Caz Tatili 29 Ocak – 21 Şubat tarihleri arasında Bursa Nilüfer’de

Bursa’nın merkez Nilüfer kazasında 29 Ocak-21 Şubat tarihleri aralarında tertip edecek olan ‘Uluslararası Nilüfer Caz Tatili Şenliği’nde Ülkemiz ve dünya starları caz severlerle buluşmaya hazırlanıyor.
 
Festivalin açılış merasimi Türk Caz’ının Duayeni Güvenilir Fındıkoğlu’nun konseri ile 29 Ocakta 2016’da yapılacak .”Caz Tatili’nin noktaları Nazım Hikmet Kültürevi, Podyum Park, 15 Eylül Kıraathanesi, Eker Meydan , Baob, Sanat Mahal, 22.02 Görükle Trio Sahneleri olarak açıklandı .
 
Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, “Nilüfer Bursa’nın değil artık Ülkemiz’nin de gülen yüzüdür. Yıllardır sanat üretiyoruz ve kültür aktarıyoruz. Bir Önce mahalliden ulusala taşıdığımız kapsamlı sanat etkinliklerimizi, geçen yıl ilkini gerçekleştirdiğimiz Nilüfer Müzik Şenliği ile beynelmilel boyutlara taşıdık. Son Olarak de yine bir beynelmilel şenliğin ilkini gerçekleştirmenin eşiğindeyiz. Dünya ve Türk cazının ustaları 24 gün boyunca bizimle olacak” dedi.
 
Eker Meydan ve Podyum Park alanlarında ücretsiz olarak izlenebilecek konserler, diğer salonların kültür sanat gişelerinde 10 ₺ ile 15 ₺ olarak iki çeşitli fiyatla takip edilebilecek. Konser ile ilgili detaylı bilgi ve bilet almak için caztatili.com adresini ziyaret edebilirsiniz.


Bu yazı 664 kez okundu
22 Ocak 2016 Cum 17:23 tarihinde eklendi
Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Henüz yorum yapılmamış

Yoruma Kapalı.

Anket

Nilüfer Müzik Festivali 2017 etkinliğine gitmeyi düşünüyor musunuz?

View Results

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Kullanıcı Paneli
Bursada Sanat | Copyright © 2012 - Tüm Hakları saklıdır. Bursa'da Sanat

yukarıya Çık