Disney Live! Mickey’nin Müzik Festivali 5-9 Aralık tarihleri arasında Bursa’da
Disney Live! Mickey’nin Müzik Festivali 5-9 Aralık tarihleri arasında Bursa’da

Nisandan bu yana İstanbul’da sahnelenen ‘Disney Live! Mickey’nin Müzik Festivali’nin 9 ili kapsayan Türkiye turnesi Bursa’dan başlıyor.

Bütün dünyada ve Türkiye’de izlenme rekorları kıran, Turkcell’in İletişim ve Teknoloji sponsoru olduğu ‘Disney Live! Mickey’nin Müzik Festivali’ İstanbul Çocuk Tiyatrosu (ICT) iş birliğiyle yerelleştirilerek Türk kadrosuyla İstanbul’dan sonra ilk defa Bursa’ya geliyor. Bu keyifli müzikal gösteride Mickey Mouse ve arkadaşları, ‘Küçük Deniz Kızı’, ‘Aladdin’ ve Disney/Pixar’dan ‘Oyuncak Hikayesi’nin yıldızlarıyla beraber renkli bir eğlence sunuyor. ‘Disney Live! Mickey’nin Müzik Festivali’nde Beyonce, Black Eyed Peas, Baha Men gibi yabancı sanatçıların yanı sıra dünyada ilk defa Türkiye’den çok sevilen bir parça olan Sezen Aksu’nun bestelediği Kenan Doğulu’nun yorumladığı ‘Çakkıdı’ parçası da yer alıyor.

Mickey, Minnie, Donald ile Goofy, Ariel, Sebastian ile Ursula, Yasmin, Aladdin’le Cin, Woody, Buzz ve Jessie’nin de aralarında bulunduğu 25’ten fazla Disney yıldızının yer aldığı ‘Disney Live! Mickey’nin Müzik Festivali’ içerdiği olumlu mesajlar, interaktif faaliyetler, müzik ve hikayeler ile yardımlaşma, paylaşma duygularını aktarırken, özellikle 3-10 yaş arasındaki çocukların psikososyal gelişimine de yardımcı oluyor.

Popüler parçalar ve en sevilen Disney filmlerinden bölümler ile doyasıya dans, müzik ve eğlence yaşatacak bu muhteşem gösteri 05-09 Aralık’ta ilk defa Bursa’da Merinos Kongre ve Kültür Merkezi’nde sahnelenecek.

10 Ekim’e kadar biletlerini alanlar ise Mickey ve arkadaşlarının imzalı fotoğraflarına sahip olma şansını elde edecek.

Yer: Bursa Merinos Atatürk Kongre Kültür Merkezi Osmangazi Salonu
Tarih: 05-09 Aralık 2012
Saat: 18:00
Biletix Bilet Fiyatları: 67,25 – 50,50 – 33,50 TL


Bu yazı 1105 kez okundu
26 Eylül 2012 Çar 17:32 tarihinde eklendi
Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Henüz yorum yapılmamış

Yoruma Kapalı.

Anket

Nilüfer Müzik Festivali 2017 etkinliğine gitmeyi düşünüyor musunuz?

View Results

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Kullanıcı Paneli
Bursada Sanat | Copyright © 2012 - Tüm Hakları saklıdır. Bursa'da Sanat

yukarıya Çık