Ferhat Göçer 11 Aralık’ta Bursa Fethiye Kültür Merkezi’nde
Ferhat Göçer 11 Aralık’ta Bursa Fethiye Kültür Merkezi’nde

İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi ve Devlet Konservatuarı Şan Bölümü mezunu Ferhat Göçer; Türk Müziği’ni aldığı klasik eğitim ile birleştirip, dünyaya tanıtmak hedefiyle çalışmalarına ve genel cerrahlığa bugün de devam ediyor.

Ferhat Göçer, dünya opera repertuarından günümüz şarkılarına, Napolitanlardan Şansonlara, Rembetikolara; Türk Sanat Müziği’nin seçkin eserlerinden, Halk Müziğimizin örneklerine, Hafif Batı Müziği’nin nostaljik parçalarından günümüz müziğine kadar farklı müzik türlerini seyircisiyle buluşturan sıradışı bir müzisyen.

Göçer’in kurduğu ve Türkiye’nin tek şahsa özel senfoni orkestrası olan Metropol Senfoni Orkestrası ile seyirci rekorları kıran konserler veren sanatçının ilk albümü 2005 yılında yayınlandı. 2007 yılında ikinci albümü ‘Yolun Açık Olsun’ ve sonrasında gelen üçüncü albümü ‘Çok Sevdim İkimizi’ ile yine müzik listelerinin üst sıralarında uzun süre kaldı. Sanatçının beşinci ve son albümü ‘Seni Sevmeye Aşığım’’ın aranjelerini Ozan Çolakoğlu ve Selim Çaldıran yaptı.

Yer: Fethiye Kültür Merkezi
Tarih:11 Aralık 2013, Çarşamba
Saat: 20.00

Bilet Fiyatları: İndirimli: 7.50 TL,  Tam:10 TL (BİLETLER TÜKENMİŞTİR.)
Bilet Satış Noktaları: Konak Kültürevi, Uğur Mumcu Sahnesi ve Nazım Hikmet Kültürevi Gişeleri (Gişe çalışma saatleri 12:00-20:00)
Bilgi için:  0 (224) 452 45 00


Bu yazı 1336 kez okundu
3 Aralık 2013 Sal 11:35 tarihinde eklendi
Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Henüz yorum yapılmamış

Yoruma Kapalı.

Anket

Nilüfer Müzik Festivali 2017 etkinliğine gitmeyi düşünüyor musunuz?

View Results

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Kullanıcı Paneli
Bursada Sanat | Copyright © 2012 - Tüm Hakları saklıdır. Bursa'da Sanat

yukarıya Çık