Gece Yolcuları 8 Mart’ta Kestel Belediyesi Kapalı Spor Salonu’nda
Gece Yolcuları 8 Mart’ta Kestel Belediyesi Kapalı Spor Salonu’nda

Yaptıkları şarkılarla müzik listelerinde ilk sıralarda yer alan Gece Yolcuları, 8 Mart akşamı Kestel Belediyesi Kapalı Spor Salonu’nda sizlerle buluşuyor.
 
1993 yılında kurulan Gece Yolcuları, melodik pop-rock olarak adlandırılan müzik tarzında üretim yapmaktadırlar. Grubun sözlerinin ve bestelerinin tamamı kendisine aittir. Grup, ilk albümü öncesinde Türkiye’nin birçok yerinde konserler vererek hem kendi müziğini ilerletti hem de dinleyicileriyle paylaşma imkanı yakaladı. Bu açıdan Gece Yolcuları, oldukça tanınan ve sevilen bir müzik grubu oldu.
 
2004 yılında ilk albümleri Gece Yolcuları’nı yayımlayan grup, bu albümle çok yüksek bir başarıya imza attı ve hedeflerini yakalama ve ilerletme konusunda öngörüleri haklı çıkarttı. Gece Yolcuları, albümünün çıkış parçası “Unut Beni” ile haftalarca radyo-TV müzik listelerde kaldı ve bu şarkı müzik otoritelerince son yılların en başarılı parçalarından biri olarak değerlendirildi.
 
2005 yılı sonlarında ikinci albümü için stüdyoya giren grup, “Gece Yolcuları 2” adlı albümünü Mart 2006’da yayımladı. Bu albümde “Nerdesin” ve “Hüzün” gibi kendi şarkılarıyla dikkat çeken Gece Yolcuları, Seninle Bir Dakika cover’ı ile de konuşulmaya devam etti. 2008 yılında üçüncü albümü Kalbin Kadar Yakın’ı çıkaran, “Değer Mi” diyerek müzik listelerinin zirvesine çıkmayı yine başaran, ardından da ikinci video klip İhtimal’i yayınlayan ve 2009 itibariyle yola yenilenmiş kadrosuyla devam eden Gece Yolcuları, şu sıralar son albümlerinin üçüncü videosu “Yıldızlardayım” ile radyo-TV’lerde yer almaktadır.
 
Bu müzikal serüven boyunca üniversiteler başta olmak üzere Türkiye’nin hemen hemen her yerinde konserler vererek dinleyicileri ile buluşan Gece Yolcuları, etkileyici konser performansı ve repertuvarı ile de en çok konuşulan müzik guruplarından biri oldu.
 
Yer: Bursa Kestel Belediyesi Kapalı Spor Salonu
Tarih: 8 Mart 2014, Pazar
Saat: 20.00
Bilet Fiyatı: 15 TL
bilgi için: 0 553 244 42 41
 
BİLET SATIŞ NOKTALARI:
Sezo-n Social Cafe + Fast Food ( Konutlar)
Sevgi Kuyumculuk (Kestel Meydan)
Cafe Mays (Otuzbeslik Yol GÜRSU)


Bu yazı 840 kez okundu
5 Mart 2015 Per 00:52 tarihinde eklendi
Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Henüz yorum yapılmamış

Yoruma Kapalı.

Anket

Nilüfer Müzik Festivali 2017 etkinliğine gitmeyi düşünüyor musunuz?

View Results

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Kullanıcı Paneli
Bursada Sanat | Copyright © 2012 - Tüm Hakları saklıdır. Bursa'da Sanat

yukarıya Çık