Göç temalı Uluslararası Fotoğraf Yarışması başvuruları başladı
Göç temalı Uluslararası Fotoğraf Yarışması başvuruları başladı

Bursa fotoğrafın başkenti oluyor. Bu yıl ‘Göç’ temasıyla beşincisi düzenlenecek olan Uluslararası Bursa Fotoğraf Festivali’nin (International Bursa Photo Festival) fotoğraf yarışması için başvurular açıldı. 5. Uluslararası Bursa Fotoğraf Festivali kapsamında düzenlenen fotoğraf yarışması için müracaatlar başladı.
 
Bursa Büyükşehir Belediyesi, Bursa Kent Konseyi (BKK) ve Bursa Fotoğraf Sanatı Derneği (BUFSAD) işbirliğiyle bu yıl 5.’si düzenlenecek olan ve küratörlüğünü Kamil Fırat’ın üstlendiği Uluslararası Bursa Fotoğraf Festivali (BursaFotoFest) kapsamında ‘Göç’ temalı fotoğraf yarışması gerçekleştiriliyor. Fotoğraf tutkunlarının www.bursaphotofest.org adresi üzerinden başvurabileceği uluslararası fotoğraf yarışması için son tarih ise 08 Ekim. Katılımcıların en fazla 4 fotoğrafla başvurabileceği yarışmanın jüri üyeliklerini ise İzzet Keribar, Hasan Şenyüksel, Ercan Aslan, Doç. Dr. Ozan Bilgiseren, Neslişah H. Erbey Kuşku, Sibel Emniyet ve Meral Kuru yapıyor. Uluslararası kurallara göre düzenlenen BursaFotoFest yarışmasının patronaj numarası ‘United Photographers International’ (UPI) tarafından veriliyor.
 
Bursa Kent Konseyi Başkanı Semih Pala, “Bu yıl 5.’si yapılan Uluslararası BursaFotofest ile Bursa´yı “Fotoğrafın Başkenti” yapma yolunda gönüllülerimiz ile hızla yol alıyoruz. Tüm Bursa´lıları ve kurumlarımızı Uluslararası BursaFotoFest etkinliklerine daha yoğun sahip çıkmaya davet ediyoruz.” dedi


Bu yazı 885 kez okundu
18 Mayıs 2015 Pts 08:44 tarihinde eklendi
Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Henüz yorum yapılmamış

Yoruma Kapalı.

Anket

Nilüfer Müzik Festivali 2017 etkinliğine gitmeyi düşünüyor musunuz?

View Results

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Kullanıcı Paneli
Bursada Sanat | Copyright © 2012 - Tüm Hakları saklıdır. Bursa'da Sanat

yukarıya Çık