Hakan Altun & Hüsnü Şenlendirici 28 Mayıs’ta Bursa Hayal Kahvesi Görükle’de
Hakan Altun & Hüsnü Şenlendirici 28 Mayıs’ta Bursa Hayal Kahvesi Görükle’de

Klarneti ile harikalar yaratan Hüsnü Şenlendirici, şarkıları ile insanları aşk sarhoşu eden Hakan Altun ile aynı sahneyi paylaşıyor.
 
Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici’nin projesi hitAband şefleri Aydın Kara ve ekipte bulunan birbirinden yetenekli müzisyenleriyle konser vermeye devam ediyor.
 
Hakan Altun’un birbirinden özel repertuarlarından oluşan şarkıları Hüsnü Şenlendirici’nin klarnetiyle bir resitale dönüştürdüğü hitAband müzikseverlerin yoğun ilgisini çekiyor.
 
Ayrıca hitAband projesinde Hakan Altun, Hüsnü Şenlendirici, Aydın Kara’nın yanı sıra Serhan Yasdiman, Metehan Köseoğlu, Hakan Yelbiz, Yaman Hadi, Erdinç Şenol ve Mustafa İpekçioğlu yer alıyor.
 
Çaldığı enstrümanların yanı sıra söyledikleri şarkılarla da dinleyicileri mest eden hitAband müzikseverleri eşsiz bir geceye davet ediyor.
 
Yer: Bursa Hayal Kahvesi Görükle (Uludağ Üniversitesi / Holiday Inn Hoteli Altı)
Tarih: 28 Mayıs 2014, Çarşamba
Saat: 23.00
Bilet Fiyatı: Ön Satış 40 TL – Kapı 50 TL – Ön Satış Bistro 80 TL – Ön Satış Kapı 100 TL
 
Konser Detayları:
– Ön satış biletlerini Biletinial.com, Biletix.com, Görükle The Doors Cafe , Ziyade Inn (Holiday Inn), Hayal Kahvesi Bursa ve Hayal Kahvesi Görükle’den temin edebilirsiniz.
– Tüm konserlerde biletlerin yarısı kapıya ayrılmaktadır. Ön satıştan bilet almayan katılımcılar kapıdan temin edebilirler.
– Bistro satışları minimum 3 adet olarak gerçekleşmektedir. 3 adet’in altındaki satışlar’da bilet iptal edilerek ödeme satın almayı gerçekleştiren kişiye iade edilecektir.


Bu yazı 1251 kez okundu
23 Mayıs 2014 Cum 08:27 tarihinde eklendi
Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Henüz yorum yapılmamış

Yoruma Kapalı.

Anket

Nilüfer Müzik Festivali 2017 etkinliğine gitmeyi düşünüyor musunuz?

View Results

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Kullanıcı Paneli
Bursada Sanat | Copyright © 2012 - Tüm Hakları saklıdır. Bursa'da Sanat

yukarıya Çık