Hayko Cepkin 13 Mart’ta Bursa Hayal Kahvesi Görükle’de
Hayko Cepkin 13 Mart’ta Bursa Hayal Kahvesi Görükle’de

HAYKO CEPKİN İLE ALINAN ORTAK KARAR SONUCU 13 MART PERŞEMBE GÜNÜ BURSA HAYAL KAHVESİ GÖRÜKLE’DE GERÇEKLEŞMESİ PLANLANAN KONSER 25 NİSAN CUMA GÜNÜNE ERTELENMİŞTİR. SATIN ALINAN BİLETLER O TARİHTE GEÇERLİ OLACAKTIR. İSTERSENİZ BİLETİNİZİ SAKLAYABİLİR İSTERSENİZ SATIŞ NOKTALARINA İADE EDEREK ÖDEMENİZİ GERİ ALABİLİRSİNİZ.

Sakin Olmam Lazım”, “Tanışma Bitti” ve “Sandık” adlı albümleriyle farkını ortaya koyan Hayko Cepkin, alternatif müzik camiasının en önemli isimlerinden…

Yapmış olduğu albümler, sahneye taşıdığı hikayeler, Türkiye’de hiç görülmemiş sahne performansları, şarkı sözlerindeki derinlik ile ilk albümünden beri her zaman kendisinden söz ettiren Hayko Cepkin, EMI Müzik Türkiye tarafından yayımlanan son albümü “Aşkın Izdırabını…” ile konserlerine devam ediyor!

Sanatçı, ‘Aşkın Izdırabını…’ isimli albümünü şu şekilde anlatıyor; “Şarkılarımın hepsinin teması aşk, fakat bilindik şekilde değil. Her şarkı, insanoğlunun zamanla türettiği duygusal ve psiliyatrik rahatsızlıklarının çevresinde dolanıyor. Şarkıların adları da bu sebeple ya rahatsızlıkların toplumdaki bilinen adlarından ya da o tanımlamalara en yakın hallerinden yola çıkarak konmuştur. Bu albümde, diğer albümlerde hissedilen gotik etki yerine daha endüstriyel, daha elektronik bir etki kullanılmıştır.”

Yer: Bursa Hayal Kahvesi Görükle (Uludağ Üniversitesi / Holiday Inn Hoteli Altı)
Tarih: 13 Mart 2014, Perşembe
Saat: 23.00
Bilet Fiyatı: Ön Satış 20 TL – Kapıda 30 TL

Konser Detayları:
– Performanslar sonrası Görükle yerleşkesine servis vardır.
-Tüm konserlerde biletlerin yarısı kapıya ayrılmaktadır. Ön satıştan bilet almayan katılımcılar kapıdan temin edebilirler.
– Ön satış biletlerini Biletinial.com, Görükle The Doors Cafe , Ziyade Inn (Holiday Inn), Hayal Kahvesi Bursa ve Hayal Kahvesi Görükle’den temin edebilirsiniz.


Bu yazı 1221 kez okundu
8 Mart 2014 Cts 18:29 tarihinde eklendi
Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Henüz yorum yapılmamış

Yoruma Kapalı.

Anket

Nilüfer Müzik Festivali 2017 etkinliğine gitmeyi düşünüyor musunuz?

View Results

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Kullanıcı Paneli
Bursada Sanat | Copyright © 2012 - Tüm Hakları saklıdır. Bursa'da Sanat

yukarıya Çık