İlhan İrem 4 Haziran’da Bursa Kültürpark Açık Hava Tiyatrosu’nda
İlhan İrem 4 Haziran’da Bursa Kültürpark Açık Hava Tiyatrosu’nda

İlhan İrem “Yıllardan Sonra” isimli konseriyle Bursa Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu’nda. Sanatçı ilk şarkılarını yarattığı kendi şehrinin gökleri altında sevenleriyle hasret giderecek.
 
Yarım yüzyıla yakın bir zamandır sürekli tazelenip gençleşerek büyük bir sevgi ve coşku ile çoğalan dinleyicileri için İlhan İrem yalnızca bütün şarkıları ile ölümsüzleşen bir efsane değil, aynı zamanda notalarla ve düşüncelerle örülmüş bir felsefedir.
 
Albüm çalışmalarını sürdürdüğü halde uzun yıllardır uyguladığı bir kararla popüler kültüre ait hiçbir ortamda yer almayan sanatçı, sıra dışı anlatımları ile sessiz kalabalıkları derinden etkilemektedir. Düşsel bir atmosferde gerçekleşen İlhan İrem Konserleri yoğun duygu paylaşımlarının yaşandığı aşk ayinlerine dönüşüyor.
 
İlhan İrem nadir olarak verdiği her biri değişik konseptlerdeki konserlerinden biri ile 4 Haziran 2016 Cumartesi günü Bursa Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu’nda gönül kapılarını açıyor.
 
“Benim için dünyaya geldiğim şehir olmaktan çok daha farklı anlamları var Bursa’nın… Kendimle tanıştığım… Duygularımın, düşüncelerimin yüreğimin şekillendiği yer. İlk aşklarımı yaşadığım sokaklar, sahiller… Ve en önemlisi ilk bestelerimi yaptığım şehir.” Diyen İlhan İrem için de, Bursa’nın yetiştirdiği ülkenin en büyük müzik efsanesini bağırlarına basmak için yıllardır bekleyen müzikseverler için de özel bir kavuşma gecesi yaşanacak. İlhan İrem “Yıllardan Sonra” Bursa’da büyülü sesiyle zaman ötesi başyapıtlarını seslendirecek.
 
Yer: Bursa Kültürpark Açık Hava Tiyatrosu
Tarih: 4 Haziran 2016, Cumartesi
Saat: 21.00
Bilet Fiyatları:  28 ₺ – 38 ₺
 
ONLİNE BİLET SATIŞI: 
Biletinial.com
 
BİLET SATIŞ NOKTALARI:
Zafer Plaza AVM
Kent Meydanı AVM
Korupark AVM – BKSTV Standı
Magazin Outlet (Ataevler)
Etkinlik Günleri Bursa Kültürpark Açık Hava Tiyatrosu Gişesi


Bu yazı 1360 kez okundu
30 Mayıs 2016 Pts 06:22 tarihinde eklendi
Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Henüz yorum yapılmamış

Yoruma Kapalı.

Anket

Nilüfer Müzik Festivali 2017 etkinliğine gitmeyi düşünüyor musunuz?

View Results

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Kullanıcı Paneli
Bursada Sanat | Copyright © 2012 - Tüm Hakları saklıdır. Bursa'da Sanat

yukarıya Çık