Inna Konseri 25 Mayıs’ta Bursa As Merkez’de
Inna Konseri 25 Mayıs’ta Bursa As Merkez’de

Dünya Müzik listelerinin zirvesinde yer alan Inna Bursa’ da !

Gülce Ajans‘ın organize ettiği Gençlik festivalleri kapsamında Bursadazaman.com‘un sosyal medya  sponsoru olarak destek verdiği  İnna 25 Mayısta Bursa’da olacak.

Elena Alexandra Apostoleanu ya da bilinen adıyla Inna (d. 16 Ekim 1986, Mankalya, Romanya),Rumen dans ve house müziği şarkıcısıdır. Sahneye ilk kez 2008 yılında Hot albümü ile çıkmıştır. Hot albümü ile Romanya, Moldova, Bulgaristan, Polonya, İspanya, Rusya, Macaristanve Yunanistan müzik listelerinde uzun süre bir numarada bulundu.

İkinci single’ını Love albümünde çıkardı. Single Romanya müzik listelerinde 16 numaraya yükseldi. Polonya Eska Ödülleri’nde en iyi şarkıcı ve en iyi single ödüllerine aday gösterildi. Daha sonra Inna “Deja Vu” teklisini piyasaya sürdü. Deja Vu; Romanya, Moldova, Bulgaristan, Rusya ve Macaristan’da hit oldu.

2009’da MTV Romanya Müzik Ödülleri’nden En iyi dans, En iyi çıkış ve En iyi gösteri ödüllerini kazandı. 2009 yılının Ağustos ayında da “Amazing” teklisini yayınladı. Amazing 2009 yılının en çok sevilen şarkılarından biri haline geldi.

2010 yılının başında Play & Win ile düet yaptığı “10 Minutes” parçasını yayınladı. “10 Minutes” bazı listelerin başında yer aldı.

Inna tam 5 ay sonra “Sun Is Up” teklisini yayınladı. 2011 yılında da “Club Rocker” teklisini yayınladı. Son olarak 2011 yılının Ağustos ayında “Un Momento” teklisini yayınlayan Inna hemen ardından video klibini de yayınladı. 2011 yılında çıkan I Am The Club Rocker albümünde bazıları daha önceki single albümlerinde de yer alan tam 13 şarkı bulunuyor.2012 sonlarına doğru müzikseverlerin beğenisine sunduğu “İndia” şarkısı ile tekrar radarlarımıza takılan Romanyalı genç şarkıcı hayranları için parçanın rock versiyonuna Türkiye’de klip çekerek Türk müzikseverlere jest yaptı.Inna, India ile hala dünya müzik listelerinde en çok dinlenen sanatçılardan olma özelliğini koruyor.

Teşekkür Ederim adlı albümü ile büyük çıkış yakalayan ünlü şarkıcı “Emre Kaya” Inna konseri öncesinde  sevenleri ile buluşuyor.

Gece hayatının bilinen ünlü simalarından biri olan DJ Berna Öztürk, 28 Mart 1984 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Eğitim bakımından Berna Öztürk, İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi bölümü olan Sosyoloji bölümünde okumuştur.Başarılı Dj, Ünlü Şarkıcı Emre Kaya’nın öncesinde sahne alacaktır.

Yer: Bursa As Merkez Outlet (Yeni Yalova Yolu)
Tarih: 25 Mayıs  2013, Cumartesi
Saat:  20.00
Bilet Fiyatı:  Öğrenci: 20 TL – Tam:  25 TL

Bilet Satış Noktaları:
As Merkez Danışma Noktası,
Durak Muhallebicileri,
Patila’s Şubeleri (Heykel,Fomara),
Korupark Ice Karting,
Mavzaloz Plak (Magazin Outlet),
Paşa Optik (Ulucami),
Rumeli Mutfağı (Şehreküstü),
Oğuz Ticaret (Kayhan),
Club Performance (Heykel,Namazgah),
İletişim Dershanesi (İhsaniye),
Ana Dil Eğitim Merkezi (Altıparmak),
Cafe Grande (Özlüce)
Kupa Kızı Kafe (Fsm Bulvarı)
MG Telekom (Şehreküstü)
Sayanora Pastaneleri (Erikli, ihtisas Karşısı, Millet)
Erikli Spor Kulübü,
Esenlik Çay Bahçesi (Siteler),
Deli Kantin (Görükle),
Poyraz Emlak (Mudanya),
Organize İşler (Gemlik),
Biletinial.com

Herşey zamanında, Zaman da Bursa’da Güzel !


Bu yazı 2291 kez okundu
29 Nisan 2013 Pts 11:57 tarihinde eklendi
Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Henüz yorum yapılmamış

Yoruma Kapalı.

Anket

Nilüfer Müzik Festivali 2017 etkinliğine gitmeyi düşünüyor musunuz?

View Results

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Kullanıcı Paneli
Bursada Sanat | Copyright © 2012 - Tüm Hakları saklıdır. Bursa'da Sanat

yukarıya Çık