Jehan Barbur 6 Mart’ta Bursa Hayal Kahvesi Görükle’de
Jehan Barbur 6 Mart’ta Bursa Hayal Kahvesi Görükle’de

Günümüz çağdaş müziğinin en önemli isimlerinden Jehan Barbur, 6 Mart’ta Bursa Hayal Kahvesi Görükle sahnesi’nde…

Jehan Barbur, 2009 yılında Uyan isimli Ada Müzik’ten çıkan ilk albümüyle Türkiye müzik piyasasında kendine özgü bir alan açtığını müjdelemişti. Sanatçı, yine Ada Müzik’ten çıkan ikinci albümü Hayat ve son albümü Sarı ile müziğe hız kesmeden devam ediyor.

Jehan Barbur’un prodüktörlüğünü üstlendiği bu albümde sanatçı masalsı bir akustik soundu paylaşıyor müzikseverlerle. Kısacası Barbur’un şarkıları sanatçının özel yorumuyla ‘Hayat’ buluyor. Albümde Sarp Maden ile beraber yaptıkları ortak bir beste dışında diğer tüm şarkıların söz ve müzikleri yine Jehan Barbur’a ait. Yine Kemal Evrim Aslan, Cenk Erdoğan, Murat Çopur, Mert Önal, Kürşad Deniz, Erdal Akyol, Ferit Odman, Derin Bayhan, Sarp Maden, Ozan Musluoğlu, Uğur Akyürek gibi pek çok başarılı isim bu albümde yer alıyor.

‘Uyan’ ile iyi bir çıkış yakalayan Barbur, alternatif müzik kanallarında ‘Gidersen’, ‘Leyla’ ve ‘Neden’ parçalarıyla birkaç hafta üst üste Top 10 listelerinde birinciliği yakalamıştı.

Yer: Bursa Hayal Kahvesi Görükle (Uludağ Üniversitesi / Holiday Inn Hoteli Altı)
Tarih: 6 Mart 2014, Perşembe
Saat: 22.00
Bilet Fiyatı: Ön Satış 20 TL – Kapıda 25 TL

Konser Detayları:

-Tüm konserlerde biletlerin yarısı kapıya ayrılmaktadır. Ön satıştan bilet almayan katılımcılar kapıdan temin edebilirler.
– Ön satış biletlerini Biletinial.com, Görükle The Doors Cafe , Ziyade Inn (Holiday Inn), Hayal Kahvesi Bursa ve Hayal Kahvesi Görükle’den temin edebilirsiniz.


Bu yazı 1013 kez okundu
23 Şubat 2014 Paz 19:39 tarihinde eklendi
Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Henüz yorum yapılmamış

Yoruma Kapalı.

Anket

Nilüfer Müzik Festivali 2017 etkinliğine gitmeyi düşünüyor musunuz?

View Results

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Kullanıcı Paneli
Bursada Sanat | Copyright © 2012 - Tüm Hakları saklıdır. Bursa'da Sanat

yukarıya Çık