Kerem Görsev Trio 24 Kasım’da Bursa Merinos AKKM’nde
Kerem Görsev Trio 24 Kasım’da Bursa Merinos AKKM’nde

BBDSO, Caz Müziğinin ülkemizdeki büyük temsilcisi Kerem Görsev’i ve Kerem Görsev Trio’yu ağırlıyor. Kentin ödüllü orkestrası BBDSO, 24 Kasım 2016 akşamı gerçekleşecek konserinde, Kerem Görsev’in besteleri ile Caz repertuarından seçkin bir repertuar sunacak!
 
Ankara Devlet Opera ve Balesi Genel Müzik Direktörü Naci Özgüç’ün yöneteceği konserde, Kerem Görsev’in bestelediği ve Alan Broadbent’in Orkestra için düzenlemelerini yaptığı caz müziğinin zengin armonileri, Bursalı sanatseverlerin beğenisine sunulacak.
 
Müzik eğitimine 1967 yılında İstanbul Belediye Konservatuarı’nda başlayan Kerem Görsev, 1972 yılından sonra İstanbul Devlet Konservatuarı’nda devam etti. Caz tutukusu konservatuar yıllarında başlayan Kerem Görsev çeşitli klüplerde ve konserlerde bir çok Türk ve yabancı müzisyenle çalma imkanına kavuştu. Ed Howard, Rabin Kenyata, Doris Troy, Vinnie Night, Eric Revis, LaVerne Butler, Allan Harris, Clifford Jarvis, Harvey Thompson, Russell Gunn, Steve Kirby, Alvester Garnett ve Marcus Strickland bu sanatçılardan bazılarıdır. Sanatçı, 2008 yılında Davulda Ferit Odman ve Kontrbasta Kağan Yıldız’dan oluşan “Kerem Görsev Trio”yu kurmuştur.
 
Bursa Bölge Devlet Senfoni Orkestrası Konseri, Bursa Büyükşehir Belediyesi, Bursa Filarmoni Derneği ve Uludağ Premium’un katkılarıyla 24 Kasım’da Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleşecektir.
 
Yer: Bursa Merinos Atatürk Kongre Kültür Merkezi – Osmangazi Salonu
Tarih: 24 Kasım 2016, Perşembe
Saat:  20.00
Bilet Fiyatları:  İndirimli 10 ₺ – Tam 20 ₺
İletişim: 0 224 272 16 00
 
BİLET SATIŞ NOKTALARI:
* Ahmet Vefik Paşa Tiyatrosu Bilet gişesi Kat: 3 (Mesai Saatleri içerisinde)
* Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi Gişesi, Merinos Parkı içi (Konser öncesi)
 
ONLİNE BİLET SATIŞI: 
Biletiva.com


Bu yazı 521 kez okundu
21 Kasım 2016 Pts 23:27 tarihinde eklendi
Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Henüz yorum yapılmamış

Yoruma Kapalı.

Anket

Nilüfer Müzik Festivali 2017 etkinliğine gitmeyi düşünüyor musunuz?

View Results

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Kullanıcı Paneli
Bursada Sanat | Copyright © 2012 - Tüm Hakları saklıdır. Bursa'da Sanat

yukarıya Çık