Medeniyetler Korosu Konseri 17 Aralık’ta Bursa Fethiye Kültür Merkezi’nde
Medeniyetler Korosu Konseri 17 Aralık’ta Bursa Fethiye Kültür Merkezi’nde

Antakya Medeniyetler Korosu Derneği, 2007 yılında Turizm Haftasının yurt çapındaki etkinliklerinin Antakya’dan başlaması nedeniyle oluşturulmuş ve 2008 yılında dernekleşmiştir.
 
Koro Antakya’da yaşayan üç semavi din ve mezheplerine mensup kişilerden oluşmaktadır.Koro içinde rahipler, imamlar, rahibeler, öğretmenler, öğrenciler, emekliler ve serbest meslek gruplarından kişiler bulunmaktadır. Faklı dinlerden, kültürlerden, inançlardan olan vatandaşlarımızın bir araya gelerek kurdukları, ülkemizin hemen hemen tüm renklerini, tüm değerlerini büyük bir ahenk içinde yansıtan Medeniyetler Korosu Anadolu topraklarını yansıtan beraberliğin simgesidir.
 
Barış, hoşgörü, sevgi, kardeşlik mesajı vermek üzere kurulan koronun değerli mensupları bu duygularla birbirlerinin ilahilerini samimiyetle seslendiriyorlar. Koronun tüm üyeleri birbirlerinin ilahilerini, ezgilerini, türkülerini seslendirecek kadar derin bir anlayışa, sevgiye ve hoşgörüye sahipler.
 
Yer: Bursa Fethiye Kültür Merkezi
Tarih: 17 Aralık 2014, Çarşamba
Saat: 20.00
 
Bilet Fiyatları: İndirimli 10 TL – Tam 15 TL
Bilet Satış Noktaları: Konak Kültürevi, Uğur Mumcu Sahnesi ve Nazım Hikmet Kültürevi Gişeleri (Gişe çalışma saatleri 12:00 – 20:00)
Bilgi için:  0 (224) 452 45 00


Bu yazı 940 kez okundu
14 Aralık 2014 Paz 08:09 tarihinde eklendi
Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Henüz yorum yapılmamış

Yoruma Kapalı.

Anket

Nilüfer Müzik Festivali 2017 etkinliğine gitmeyi düşünüyor musunuz?

View Results

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Kullanıcı Paneli
Bursada Sanat | Copyright © 2012 - Tüm Hakları saklıdır. Bursa'da Sanat

yukarıya Çık