Murat Dalkılıç Konseri 6 Nisan’da Bursa Akpınar Yaşam Merkezi’nde
Murat Dalkılıç Konseri 6 Nisan’da Bursa Akpınar Yaşam Merkezi’nde

2008 yılında “Kasaba” isimli şarkısıyla iyi bir çıkış yakalayan pop müziğin genç ve başarılı ismi Murat Dalkılıç, 1983 İzmir doğumlu. Piyano eğitimi alan ve halen Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü öğrencisi olarak okumaya devam eden Dalkılıç, 2012 Mayıs’ında yayımladığı son albümü “Bir Güzellik Yap” ve albümle aynı adı taşıyan Gülşen imzalı şarkısıyla yaz aylarında müzik listelerinin üst sıralarında kendisini gösterdi.

Lise yıllarından bu yana müzikle ilgilenen ve ilk grubunu 15 yaşında kuran Dalkılıç, müzik kariyerine ilk olarak İzmir’in kafe-barlarında gitar çalarak başladı ve kısa zamanda müthiş bir yol kat etti. İlk single’ından sonra konserlerine gördüğü ilgiyle Dalkılıç, 2009 yılında çıkardığı “Pardon” ile müzik listelerini yerinden oynattı. “Merhaba”yı 2010 yılında çıkaran Dalkılıç’a ilk video klibi olan Kasaba’ya adaşı Murat Boz’la düet yapma imkanı buldu.

2012 yılında çıkardığı “Bir Güzellik Yap” isimli şarkısı ile listeleri alt üst eden ve uzun süre müzik listelerinde 1 numara olarak kalmayı başaran genç ve yetenekli şarkıcı sizlerle buluşuyor.

Yer: Akpınar Kapalı Pazar Alanı ve Yaşam Merkezi (Organize San. Metro İstasyonu Üstü)
Tarih: 6 Nisan 2013, Cumartesi
Saat: 20:00
Bilet Fiyatı: 10 TL


Bu yazı 2323 kez okundu
29 Mart 2013 Cum 10:38 tarihinde eklendi
Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Henüz yorum yapılmamış

Yoruma Kapalı.

Anket

Nilüfer Müzik Festivali 2017 etkinliğine gitmeyi düşünüyor musunuz?

View Results

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Kullanıcı Paneli
Bursada Sanat | Copyright © 2012 - Tüm Hakları saklıdır. Bursa'da Sanat

yukarıya Çık