Nilüferliler 30 Mayıs’ta Mutluşehir Festivali’nde buluşuyor
Nilüferliler 30 Mayıs’ta Mutluşehir Festivali’nde buluşuyor

Nilüfer Belediyesi 28. kuruluş yıldönümünü halkla birlikte Nilüfer Mutluşehir Festivali’nde kutlayacak. 30 Mayıs Cumartesi günü Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenecek festivalde 70’in üzerinde kurum gösteriler, sergiler düzenleyecek. Festival coşkusu Funda Arar konseri ile doruğa çıkacak.
 
Nilüfer Belediyesi 28. kuruluş yıldönümü coşkusunu halkla birlikte yaşayacak. Nilüfer Belediyesi Halk Evi Cumhuriyet Meydanı’nda 30 Mayıs Cumartesi günü düzenlenecek Nilüfer Mutluşehir Festivali ile kuruluş yıldönümü kutlanacak.
 
Tüm halka açık olan festivalde eğitim kurumları, sivil toplum örgütleri ve dernekler 70’in üzerinde stant kuracak. Stant açan kurumlar saat 15.00’de başlayacak festivalde dans, halk oyunları gösterileri, defileler, konserler, sergiler düzenleyecek. Birbirinden renkli etkinliklerin birlik dayanışma içinde gerçekleşeceği festival gecesinde de ünlü sanatçı Funda Arar konser verecek. Saat 21.00’de sahne alacak olan Funda Arar hareketli parçalarıyla konsere katılanlara eğlence dolu bir gece yaşatacak.


Bu yazı 888 kez okundu
26 Mayıs 2015 Sal 11:01 tarihinde eklendi
Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Henüz yorum yapılmamış

Yoruma Kapalı.

Anket

Nilüfer Müzik Festivali 2017 etkinliğine gitmeyi düşünüyor musunuz?

View Results

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Kullanıcı Paneli
Bursada Sanat | Copyright © 2012 - Tüm Hakları saklıdır. Bursa'da Sanat

yukarıya Çık