Özgün 19 Mayıs’ta Kültür Park Açık Hava Tiyatrosu’nda
Özgün 19 Mayıs’ta Kültür Park Açık Hava Tiyatrosu’nda

Elveda şarkısı ile büyük çıkış yapan Özgün bu albümden ayrıca Şeytan, Yanarım, Kandırman Lazım, Günahkar ve Aşk Çiçeği şarkılarını kliplendirdi.

Özgün’ün “Nöbetçi Aşık” adlı ikinci albümü, Temmuz 2007’de yayınlandı. Özgün’ün ikinci albümünde Kıvırır, Acıyı Çeken Anlar, Yalnızlık ve Kıpır Kıpır şarkılarına klip çekti.

Üçüncü albümü “Biz Ayrıldık” Nisan 2009 yılında çıktı. Biz Ayrıldık’ın yanı sıra Zilli, Mühür ve Direniyorum Yokluğuna şarkılarını da kliplendiren Özgün Haziran 2010’da ilk single çalışması olan Yeni’yi çıkardı ve İstiklal şarkısı kliplenerek kısa sürede yazın en çok dinlenen şarkıları arasında yer buldu.

Özgün albümleri sonrası yaklaşık 5 yıllık müzik yolculuğunda başta Altın Kelebek, Powertürk Müzik Ödülü ve İstanbul Fm ödülleri olmak üzere pek çok ödüle uzandı.

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında konser verecek olan  ÖZGÜN, ”19 Mayıs Gençlik Şöleni”nde Bursalılar ile buluşuyor.

19 Mayıs Cumartesi günü Saat: 20.00’de Bursa Kültürpark Açık Hava Tiyatrosu’nda Ücretsiz olarak yapılacak olan Konser’e tüm Bursalılar  Davetlidir…

 


Bu yazı 1134 kez okundu
3 Mayıs 2012 Per 13:06 tarihinde eklendi
Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Henüz yorum yapılmamış

Yoruma Kapalı.

Anket

Nilüfer Müzik Festivali 2017 etkinliğine gitmeyi düşünüyor musunuz?

View Results

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Kullanıcı Paneli
Bursada Sanat | Copyright © 2012 - Tüm Hakları saklıdır. Bursa'da Sanat

yukarıya Çık