Sarp 29 Mart’ta Bursa Kat 3 Ataevler’de
Sarp 29 Mart’ta Bursa Kat 3 Ataevler’de

Sarp 2000 yılına kadar müziği, sesi ve sahne performansıyla kendi hayran kitlesini oluşturduktan sonra ilk albümü “Siyahın Matemi”ni dinleyicinin beğenisine sundu.

Bu albümün ilk klibi “Annem Annem” adlı şarkıya çekildi ve ardından hepimizin hafızalarına kazınan “Siyahın Matemi” onu takip etti. Bu albümde Sarp, Ümit Besen’e ait olan “Nikah Masası” adlı şarkıyı rock sound’unda yorumlayarak Türkiye’deki cover anlayışına yeni bir boyut kazandırdı. 2006 yılında, ikinci albümü ” Eski Aşklar”ı çıkardı. Bu albümün ilk klibi, hepimizin yakından tanıdığı “Tek Başına” şarkısı oldu.

İkinci klip çalışması aynı zamanda albüme adını veren “Eski Aşklar” şarkısına çekildi ve onu üçüncü klip çalışması “Bana Öyle Bakma” izledi. Sarp, devam eden müzik kariyerinin yanı sıra ülkemizi East and West film festivalinde temsil eden “Lodos” adlı sinema filminde ve “Yaban Gülü” adlı dizide oyunculuk yaparak oyunculuk kariyerine adım attı. Kendi şarkılarının yanı sıra Lodos filmi için seslendirmiş olduğu Demirhan Baylan imzalı şarkılardan ve sürpriz bir cover’dan oluşan “Çırılçıplak” albümünün hazırlıkları tamamlandı.

Yer: Bursa Kat 3 Magazin Outlet, Ataevler
Tarih: 29 Mart 2013, Cuma
Saat: 23:00
Bilet Fiyatı: 25 TL


Bu yazı 920 kez okundu
6 Mart 2013 Çar 12:07 tarihinde eklendi
Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Henüz yorum yapılmamış

Yoruma Kapalı.

Anket

Nilüfer Müzik Festivali 2017 etkinliğine gitmeyi düşünüyor musunuz?

View Results

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Kullanıcı Paneli
Bursada Sanat | Copyright © 2012 - Tüm Hakları saklıdır. Bursa'da Sanat

yukarıya Çık