Sezen Aksu konseri 21 Eylül’de Bursa Kültürpark Açık Hava Tiyatrosu’da
Sezen Aksu konseri 21 Eylül’de Bursa Kültürpark Açık Hava Tiyatrosu’da

Geçtiğimiz yıl yaz aylarında yine aynı mekanda konser veren Aksu, eski ve yeni parçalarından oluşan repertuarını bu yıl da Eylül ayında Bursa’daki dinleyicilerin beğenisine sunuyor.

Aksu’nun yaz konserlerinde bu yaz yine eğlenceli ve duygusal anlar iç içe yaşanacak. Aksu’nun duru yorumculuğunu öne çıkaran yepyeni düzenlemelerin yer aldığı konserlerde dinleyicilerin gözleri bazen gülmekten, bazen hüzünden dolacak.

Bursa Kültürpark Açık Hava Tiyatrosu’nda gerçekleşecek Sezen Aksu Geleneksel Yaz Konserleri bu yaz yine dinleyicileri duygudan duyguya taşıyacak. Sezen Aksu’nun hayatın tüm renklerini şarkılarla ve tadına doyum olmaz sohbetiyle dinleyici ile paylaşacağı yepyeni yaz konserleri başlıyor.

Üstelik dinleyiciler bu konserlerde en çok istedikleri şeye, Aksu’nun sade ve güçlü yorumculuğuna doyacaklar. Fahir Atakoğlu önderliğindeki Acoustic Band’in eşliğindeki repertuar ve düzenlemelerle, Bursa’da dupduru bir Sezen Aksu duyulacak. Aksu misafirleriyle, daha önce hiç anlatmadığı, başından geçen komik anılarını da paylaşacak. Kısacası, bu yaz dinleyicilerin bazen şarkılarla yaşaran gözleri yerini, yer yer gülmekten yaşaran gözlere bırakacak.

Sahnede her biri kendi alanında isim yapmış uluslararası müzisyenlerin damakta tat bırakan doğaçlamalarla kendi virtüözlüklerini sergileyecekleri bölümler de yer alacak. Herkes Aksu’nun sesine olduğu kadar, dünya kalitesindeki müziğin tadına da varacak.

Yer: Bursa Kültürpark Açık Hava Tiyatrosu
Tarih:21 Eylül 2013, Cumartesi
Saat:  21.00
Bilet Fiyatları: 90 TL – 123 TL – 145 TL – 156 TL

BİLET SATIŞ NOKTALARI:
Tayyare Kültür Merkezi

ONLİNE BİLET SATIŞI
Biletix.com


Bu yazı 1355 kez okundu
26 Temmuz 2013 Cum 10:33 tarihinde eklendi
Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Henüz yorum yapılmamış

Yoruma Kapalı.

Anket

Nilüfer Müzik Festivali 2017 etkinliğine gitmeyi düşünüyor musunuz?

View Results

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Kullanıcı Paneli
Bursada Sanat | Copyright © 2012 - Tüm Hakları saklıdır. Bursa'da Sanat

yukarıya Çık